Vi som jobbar här

En citysnubbe som hellre paddlar kajak. En skogsmulla med skjutgalet finger. En söderböna på jämlikhetsbarrikaderna. Och ett gäng andra. Välkommen till oss på Reformklubben. Du hittar oss ovanför Bio Rigoletto strax intill Stureplan.

Amelie Lind

Affärsområdeschef Offentliga Affärer

amelie.lind@reformklubben.com

+4673 904 32 34

Anette Törnqvist

Konsult Samhällsbyggnad

anette.tornqvist@reformklubben.com

+46 70 207 96 79

Anna-Carin Windahl

Byråchef och Vice VD Reform Society

annacarin.windahl@reformklubben.com

+ 46 73 532 10 96

Anna Erhardt

Konsult Organisationer

anna.erhardt@reformklubben.com

+46 73 390 76 98

Anna Wickman

Konsult Organisationer

anna.wickman@reformklubben.com

+46 70 608 79 81

Anne Carlsson

Konsult Hälsa

anne.carlsson@reformklubben.com

+ 46 70 522 25 65

Cecilia Ungerstedt

Affärsområdeschef Hälsa

cecilia.ungerstedt@reformklubben.com

+ 46 72 742 75 35

Cia Zingmark

Konsult Hälsa

cia.zingmark@reformklubben.com

+ 46 70 916 06 70

Fredrica Werner

Konsult Organisationer

fredrica.werner@reformklubben.com

+ 46 70 250 52 42

Fredrik Larsson

Konsult Hälsa

fredrik.larsson@reformklubben.com

+ 46 73 022 20 68

Fredrik Runsiö

Konsult Organisationer

fredrik.runsio@reformklubben.com

+ 46 70 629 03 36

Gina Bayoumi

Konsult Organisationer

gina.bayoumi@reformklubben.com

+ 46 73 209 24 34

Jan-Ove Jerrestål

Konsult Samhällsbyggnad

jan-ove.jerrestal@reformklubben.com

+ 46 70 141 60 53

Jennie Zetterström

Affärsområdeschef Organisationer

jennie.zetterstrom@reformklubben.com

+ 46 70 918 81 98

Jesper Liveröd

Konsult Organisationer

jesper.liverod@reformklubben.com

+46 709 16 27 31

Johan Skylling

Affärsområdeschef Samhällsbyggnad

johan.skylling@reformklubben.com

+4670 725 89 86

Johanna Jung

Konsult Organisationer

johanna.jung@reformklubben.com

Johan Nyhus

Konsult Samhällsbyggnad

johan.nyhus@reformklubben.com

+46 73 410 78 21

Julia Örtegren

Konsult Organisationer

julia.ortegren@reformklubben.com

+46 70 029 60 25

Karolina Schubert

Projektledare Hälsa

karolina.schubert@reformklubben.com

+ 46 73 370 80 20

Malin Malm

Konsult Samhällsbyggnad

malin.malm@reformklubben.com

+ 46 701 42 45 73

Mårten Roslund

Konsult Samhällsbyggnad

marten.roslund@reformklubben.com

+ 46 73 301 51 51

(Tjänstledig)

Mats Eriksson

Konsult Hälsa

mats.eriksson@reformklubben.com

+46 70 595 60 85

Mira Lindahl

Konsult Hälsa

mira.lindahl@reformklubben.com

+ 46 70 848 90 84

Neval Bilici

Konsult Samhällsbyggnad

neval.bilici@reformklubben.com

Oskar Stenström

Konsult Organisationer

oskar.stenstrom@reformklubben.com

+ 46 72 243 29 60

Thomas Olingsberg

Copywriter

thomas.olingsberg@reformklubben.com

+ 46 70 629 98 57

Tilda Mobärg

Konsult Hälsa

tilda.mobarg@reformsociety.se

Tobias Vestergren

Projektledare/Konsult

tobias.vestergren@reformact.se

+46 709 46 40 74

Viktoria Raft

Konsult Samhällsbyggnad

viktoria.raft@reformklubben.com

+46 73 982 88 66