Vi som jobbar här

En citysnubbe som hellre paddlar kajak. En skogsmulla med skjutgalet finger. En söderböna på jämlikhetsbarrikaderna. Och ett gäng andra. Välkommen till oss på Reformklubben. Du hittar oss ovanför Bio Rigoletto strax intill Stureplan.

Anette Törnqvist
Samhällsbyggnad

Affärsområdeschef

anette.tornqvist@reformklubben.com

+46 70 207 96 79

Anna-Carin Windahl
Samhällsbyggnad

Konsult och Vice VD Reform Society

annacarin.windahl@reformklubben.com

+ 46 73 532 10 96

Anna Wickman
Organisation

Konsult

anna.wickman@reformklubben.com

+46 70 608 79 81

Anne Carlsson
Hälsa

Konsult

anne.carlsson@reformklubben.com

+ 46 70 522 25 65

Cecilia Ungerstedt
Hälsa

Affärsområdeschef

cecilia.ungerstedt@reformklubben.com

+ 46 72 742 75 35

Cia Zingmark
Hälsa

Konsult

cia.zingmark@reformklubben.com

+ 46 70 916 06 70

Fredrik Larsson
Hälsa

Konsult

fredrik.larsson@reformklubben.com

+ 46 73 022 20 68

Fredrik Runsiö
Organisation

Konsult

fredrik.runsio@reformklubben.com

+ 46 70 629 03 36

Ibrahim Khalifa
Samhällsbyggnad

Konsult

ibrahim.khalifa@reformklubben.com

+46 70 541 89 68

Jan-Ove Jerrestål
Samhällsbyggnad

Konsult

jan-ove.jerrestal@reformklubben.com

+ 46 70 141 60 53

Jennie Zetterström
Organisation

Affärsområdeschef

jennie.zetterstrom@reformklubben.com

+ 46 70 918 81 98

Johanna Jung
Organisation

Konsult

johanna.jung@reformklubben.com

+ 46 70 733 05 57

Johan Nyhus
Samhällsbyggnad

Konsult

johan.nyhus@reformklubben.com

+46 73 410 78 21

Jonas Södergren
Hälsa

Konsult

jonas.sodergren@reformklubben.com

+ 46 70 766 57 90

Josefin Sasse
Organisation

Konsult

josefin.sasse@reformklubben.com

+ 46 70 876 17 13

Julia Örtegren

Student Associate

julia.ortegren@reformklubben.com

Lena Josefsson

Konsult

lena.josefsson@reformklubben.com

+ 46 73 371 36 13

Mårten Roslund
Samhällsbyggnad

Konsult

marten.roslund@reformklubben.com

+ 46 73 301 51 51

(Tjänstledig)

Mats Eriksson
Hälsa

Konsult

mats.eriksson@reformklubben.com

+46 70 595 60 85

Mats Johansson
Samhällsbyggnad

Konsult

mats.johansson@reformklubben.com

+ 46 70 629 98 50

Mia Lundström
Samhällsbyggnad

Konsult

mia.lundstrom@reformklubben.com

+ 46 70 848 90 84

Mira Lindahl
Hälsa

Konsult

mira.lindahl@reformklubben.com

+ 46 70 848 90 84

Neval Bilici
Samhällsbyggnad

Konsult

neval.bilici@reformklubben.com

Oskar Stenström
Organisation

Konsult

oskar.stenstrom@reformklubben.com

+ 46 72 243 29 60

Rebecca Duvemyr
OrganisationSamhällsbyggnad

tf. Byråchef

rebecca.duvemyr@reformklubben.com

+ 46 70 223 01 90

Seher Yilmaz
Organisation

VD Difference / Konsult

seher.yilmaz@reformklubben.com

+46 73 677 36 16

Teo Strömdahl Östberg
Samhällsbyggnad

Konsult

teo.stromdahl-ostberg@reformklubben.com

+ 46 73 915 65 59

Thomas Olingsberg
Organisation

Konsult

thomas.olingsberg@reformklubben.com

+ 46 70 629 98 57

Tilda Mobärg

Student Associate

tilda.mobarg@reformsociety.se

Victoria Frisk Garcia
OrganisationSamhällsbyggnad

Konsult

victoria.frisk-garcia@reformklubben.com

+46 76 896 16 75

Viktoria Raft
Samhällsbyggnad

Konsult

viktoria.raft@reformklubben.com

+46 73 982 88 66