Vi som jobbar här

En citysnubbe som hellre paddlar kajak. En skogsmulla med skjutgalet finger. En söderböna på jämlikhetsbarrikaderna. Och ett gäng andra. Välkommen till oss på Reformklubben. Du hittar oss vid Hötorget i huvudstaden.

Agnes Carlsson

Student Associate

agnes.carlsson@reformklubben.com

Anette Törnqvist

Affärsområdeschef

anette.tornqvist@reformklubben.com

+46 70 207 96 79

Anna-Carin Windahl

Vice VD Reform Society / Konsult

annacarin.windahl@reformklubben.com

+ 46 73 532 10 96

Anna Wickman

Konsult

anna.wickman@reformklubben.com

+46 70 608 79 81

Anne Carlsson

Konsult

anne.carlsson@reformklubben.com

+ 46 70 522 25 65

Cecilia Ungerstedt

Affärsområdeschef

cecilia.ungerstedt@reformklubben.com

+ 46 72 742 75 35

Cia Zingmark

Konsult

cia.zingmark@reformklubben.com

+ 46 70 916 06 70

Fredrik Larsson

Konsult

fredrik.larsson@reformklubben.com

+ 46 73 022 20 68

Fredrik Runsiö

Konsult

fredrik.runsio@reformklubben.com

+ 46 70 629 03 36

Ibrahim Khalifa

Konsult

ibrahim.khalifa@reformklubben.com

+46 70 541 89 68

Jan-Ove Jerrestål

Konsult

jan-ove.jerrestal@reformklubben.com

+ 46 70 141 60 53

Jennie Zetterström

Affärsområdeschef

jennie.zetterstrom@reformklubben.com

+ 46 70 918 81 98

Johanna Jung

Konsult

johanna.jung@reformklubben.com

+ 46 70 733 05 57

Johan Nyhus

Konsult

johan.nyhus@reformklubben.com

+46 73 410 78 21

Jonas Södergren

Konsult

jonas.sodergren@reformklubben.com

+ 46 70 766 57 90

Josefin Sasse

Konsult

josefin.sasse@reformklubben.com

+ 46 70 876 17 13

Julia Örtegren

Student Associate

julia.ortegren@reformklubben.com

Lena Josefsson

Konsult

lena.josefsson@reformklubben.com

+ 46 73 371 36 13

Mårten Roslund

Konsult

marten.roslund@reformklubben.com

+ 46 73 301 51 51

(Tjänstledig)

Mats Eriksson

Konsult

mats.eriksson@reformklubben.com

+46 70 595 60 85

Mats Johansson

Konsult

mats.johansson@reformklubben.com

+ 46 70 629 98 50

Mia Lundström

Konsult

mia.lundstrom@reformklubben.com

+ 46 70 848 90 84

Mira Lindahl

Konsult

mira.lindahl@reformklubben.com

+ 46 70 848 90 84

Oskar Sjöblom

Konsult

oskar.sjoblom@reformklubben.com

+ 46 72 243 29 60

Rebecca Duvemyr

Tf Byråchef

rebecca.duvemyr@reformklubben.com

+ 46 70 223 01 90

Seher Yilmaz

VD Difference / Konsult

seher.yilmaz@reformklubben.com

+46 73 677 36 16

Teo Strömdahl Östberg

Konsult

teo.stromdahl-ostberg@reformklubben.com

+ 46 73 915 65 59

Thomas Olingsberg

Konsult

thomas.olingsberg@reformklubben.com

+ 46 70 629 98 57

Tilda Mobärg

Student Associate

tilda.mobarg@reformsociety.se

Victoria Frisk Garcia

Konsult

victoria.frisk-garcia@reformklubben.com

+46 76 896 16 75