Vi som jobbar här

En citysnubbe som hellre paddlar kajak. En skogsmulla med skjutgalet finger. En söderböna på jämlikhetsbarrikaderna. Och ett gäng andra. Välkommen till oss på Reformklubben. Du hittar oss ovanför Bio Rigoletto strax intill Stureplan.

Anne Carlsson
Hälsa

Konsult

anne.carlsson@reformklubben.com

+ 46 70 522 25 65

Cecilia Ungerstedt
Hälsa

Affärsområdeschef

cecilia.ungerstedt@reformklubben.com

+ 46 72 742 75 35

Cia Zingmark
Hälsa

Konsult

cia.zingmark@reformklubben.com

+ 46 70 916 06 70

Fredrik Larsson
Hälsa

Konsult

fredrik.larsson@reformklubben.com

+ 46 73 022 20 68

Jonas Södergren
Hälsa

Konsult

jonas.sodergren@reformklubben.com

+ 46 70 766 57 90

Mats Eriksson
Hälsa

Konsult

mats.eriksson@reformklubben.com

+46 70 595 60 85

Mira Lindahl
Hälsa

Konsult

mira.lindahl@reformklubben.com

+ 46 70 848 90 84