Vi som jobbar här

En citysnubbe som hellre paddlar kajak. En skogsmulla med skjutgalet finger. En söderböna på jämlikhetsbarrikaderna. Och ett gäng andra. Välkommen till oss på Reformklubben. Du hittar oss ovanför Bio Rigoletto strax intill Stureplan.

Anna Wickman
Organisation

Konsult

anna.wickman@reformklubben.com

+46 70 608 79 81

Fredrik Runsiö
Organisation

Konsult

fredrik.runsio@reformklubben.com

+ 46 70 629 03 36

Jennie Zetterström
Organisation

Affärsområdeschef

jennie.zetterstrom@reformklubben.com

+ 46 70 918 81 98

Johanna Jung
Organisation

Konsult

johanna.jung@reformklubben.com

+ 46 70 733 05 57

Josefin Sasse
Organisation

Konsult

josefin.sasse@reformklubben.com

+ 46 70 876 17 13

Oskar Stenström
Organisation

Konsult

oskar.stenstrom@reformklubben.com

+ 46 72 243 29 60

Rebecca Duvemyr
OrganisationSamhällsbyggnad

tf. Byråchef

rebecca.duvemyr@reformklubben.com

+ 46 70 223 01 90

Seher Yilmaz
Organisation

VD Difference / Konsult

seher.yilmaz@reformklubben.com

+46 73 677 36 16

Thomas Olingsberg
Organisation

Konsult

thomas.olingsberg@reformklubben.com

+ 46 70 629 98 57

Victoria Frisk Garcia
OrganisationSamhällsbyggnad

Konsult

victoria.frisk-garcia@reformklubben.com

+46 76 896 16 75