Vi som jobbar här

En citysnubbe som hellre paddlar kajak. En skogsmulla med skjutgalet finger. En söderböna på jämlikhetsbarrikaderna. Och ett gäng andra. Välkommen till oss på Reformklubben. Du hittar oss ovanför Bio Rigoletto strax intill Stureplan.

Anna Erhardt
Organisation

Konsult

anna.erhardt@reformklubben.com

+46 73 390 76 98

Anna Wickman
Organisation

Konsult

anna.wickman@reformklubben.com

+46 70 608 79 81

Fredrica Werner
Organisation

Konsult Organisationer

fredrica.werner@reformklubben.com

+ 46 70 250 52 42

Fredrik Runsiö
Organisation

Konsult

fredrik.runsio@reformklubben.com

+ 46 70 629 03 36

Gina Bayoumi
Organisation

Konsult Organisationer

gina.bayoumi@reformklubben.com

+ 46 73 209 24 34

Jennie Zetterström
Organisation

Affärsområdeschef

jennie.zetterstrom@reformklubben.com

+ 46 70 918 81 98

Jesper Liveröd
Organisation

Konsult

jesper.liverod@reformklubben.com

+46 709 16 27 31

Johanna Jung
Organisation

Konsult

johanna.jung@reformklubben.com

Julia Örtegren
Organisation

Konsult Organisationer

julia.ortegren@reformklubben.se

+46 70 029 60 25

Oskar Stenström
Organisation

Konsult

oskar.stenstrom@reformklubben.com

+ 46 72 243 29 60

Seher Yilmaz
Organisation

VD Difference / Konsult

seher.yilmaz@reformklubben.com

+46 73 677 36 16

Thomas Olingsberg
Organisation

Konsult

thomas.olingsberg@reformklubben.com

+ 46 70 629 98 57

Tobias Vestergren
HälsaOrganisation

Konsult

tobias.vestergren@reformact.se

+46 709 46 40 74