Vi som jobbar här

En citysnubbe som hellre paddlar kajak. En skogsmulla med skjutgalet finger. En söderböna på jämlikhetsbarrikaderna. Och ett gäng andra. Välkommen till oss på Reformklubben. Du hittar oss ovanför Bio Rigoletto strax intill Stureplan.

Anette Törnqvist
Samhällsbyggnad

Affärsområdeschef

anette.tornqvist@reformklubben.com

+46 70 207 96 79

Anna-Carin Windahl
Samhällsbyggnad

Konsult och Vice VD Reform Society

annacarin.windahl@reformklubben.com

+ 46 73 532 10 96

Ibrahim Khalifa
Samhällsbyggnad

Konsult

ibrahim.khalifa@reformklubben.com

+46 70 541 89 68

Jan-Ove Jerrestål
Samhällsbyggnad

Konsult

jan-ove.jerrestal@reformklubben.com

+ 46 70 141 60 53

Johan Nyhus
Samhällsbyggnad

Konsult

johan.nyhus@reformklubben.com

+46 73 410 78 21

Mårten Roslund
Samhällsbyggnad

Konsult

marten.roslund@reformklubben.com

+ 46 73 301 51 51

(Tjänstledig)

Mats Johansson
Samhällsbyggnad

Konsult

mats.johansson@reformklubben.com

+ 46 70 629 98 50

Mia Lundström
Samhällsbyggnad

Konsult

mia.lundstrom@reformklubben.com

+ 46 70 848 90 84

Neval Bilici
Samhällsbyggnad

Konsult

neval.bilici@reformklubben.com

Rebecca Duvemyr
OrganisationSamhällsbyggnad

tf. Byråchef

rebecca.duvemyr@reformklubben.com

+ 46 70 223 01 90

Teo Strömdahl Östberg
Samhällsbyggnad

Konsult

teo.stromdahl-ostberg@reformklubben.com

+ 46 73 915 65 59

Victoria Frisk Garcia
OrganisationSamhällsbyggnad

Konsult

victoria.frisk-garcia@reformklubben.com

+46 76 896 16 75

Viktoria Raft
Samhällsbyggnad

Konsult

viktoria.raft@reformklubben.com

+46 73 982 88 66